Váš průvodce realitním trhem

Pozemek, byt, domeček? Pomůže Vám Daněček

Jak pracuji

Vyznat se na realitním trhu může být trochu oříšek. Svět realit se neustále vyvíjí, příbývají další možnosti, jak kreativně prodat nemovitost. Za každým prodaným domem stojí hodiny práce, příprav a zařizování.

 Jdu s dobou, a proto využívám všechny osvědčené marketingové nástroje, ale zkouším i cesty méně prošlapané.

Videoprohlídky, scan nemovitosti, profesionální fotky, 3D půdorysy, katalog nemovitosti, to vše považuji za samozřejmé.

Prodávejte se mnou moderním způsobem a získejte za svou nemovitost ty nejlepší peníze!

01
PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Kouzlo prvního dojmu

Víme, že nemovitost, která na fotografiích vypadá omšele, vzbudí jen malý zájem. Proč se trápit s prohlídkou, když už fotky nenadchnou?

02
VIDEOPROHLÍDKA

Síla videoprohlídky

Lidé milují videa. Jsou poutavější a zábavnější než statické obrázky. A to platí i pro inzeráty na nemovitosti. Inzerát s videoprohlídkou má až o 600 % vyšší návštěvnost!

03
DRON

Více než jen atraktivní záběry

Záběry z dronu ukáží potenciálním kupcům více než jen samotnou nemovitost. Získají tak i představu o širším okolí a celkové atmosféře lokality.

04
PŮDORYSY

Více než jen plánek

Půdorys je základní nástroj pro prezentaci nemovitosti. Umožňuje potenciálním kupcům získat přesnou představu o dispozici, rozmístění místností a celkové funkčnosti prostoru.

05
3D SCAN NEMOVITOSTI

Prožijte nemovitost naživo, i když jste doma

3D sken nemovitosti posouvá prezentaci na novou úroveň. Potenciální kupci se tak mohou doslova "procházet" prostorem a prohlédnout si každý kout nemovitosti v nejmenších detailech.

06
HOME STAGING

Prodej bez fantazie? Ne se mnou!

Prázdné místnosti dokáží ochladit i ten největší zájem o nemovitost. Home Staging je kouzlo, které promění prázdný prostor v útulný domov a pomůže kupcům si představit, jak by v něm mohli žít.

07
VIZUALIZACE

Když realita nestačí

Někdy nemovitost v aktuálním stavu nedokáže uchvátit kupce a zmaří tak šanci na výhodný prodej. V takových případech je ideálním řešením vizualizace, která ukáže potenciál daného prostoru a rozproudí fantazii.

08
DOKUMENTACE

Nezbytnost pro hladký prodej nemovitosti

Prodej domu nebo bytu s sebou nese řadu administrativních úkolů. Jedním z nejdůležitějších je zajištění kompletní a bezchybné dokumentace, při jejíž absenci se zbytečně vystavujete nemalé pokutě.  Pokud objevíme chybu, umím vše vyřešit.

09
INZERCE

Prezentace nemovitosti světu

Úspěšný prodej nemovitosti závisí na efektivní marketingové strategii. Cílem je oslovit co nejširší skupinu potenciálních kupců a zajistit tak rychlý a výhodný prodej. Kromě inzerce na více než 40-ti realitních serverech má každá nemovitost vlastní stránku.

10
KAMPANĚ

Síla sociálních sítí

Až 75 % Čechů aktivně využívá sociální sítě. To je obrovská příležitost oslovit potenciální zájemce tam, kde tráví nejvíce času. Díky platformám jako Facebook, Instagram nebo YouTube, oslovujeme široké publikum a najdeme kupce mnohem rychleji.

11
Umělá inteligence

Umělá inteligence

Ve své praxi běžně používám služeb umělé inteligence. Vše s cílem maximálního efektu pro klienta při prodeji nemovitosti.