Pronájem bytu 3+1

ulice Čoupkových, Brno-Komín

20.000 Kč
+zálohy na energie
+ provize RK

Útulný a pohodlný byt

Nabízím k pronájmu luxusní byt o velikosti 3 + 1 v klidné lokalitě s dostatkem zeleně, na ulici Čoupkových, v Brněnské části Komín. Tento exkluzivní byt se nachází ve velmi dobře udržovaném panelovém domě se zatepleným obvodovým pláštěm, což zajišťuje vynikající tepelnou izolaci a snižuje náklady na vytápění. 

Byt prošel zdařilou rekonstrukcí (kuchyňská linka, koupelna a WC) a je velmi dobře udržován. Dispozičně je skvěle řešený, jak je patrné z půdorysu, který naleznete mezi fotkami inzerátu.

Byt je částečně zařízen. Najdeme zde množství úložného prostoru v podobě vestavěné skříně ve vstupní chodbě a skříní v jedné z ložnic. V kuchyni je vybavená linka s vestavěným spotřebiči. Koupelně dominuje sprchový kout. Dvě toalety jsou velkou výhodou pro rodiny nebo spolubydlící. Plastová okna jsou vybavena žaluziemi.

K dispozici je také balkon, sklepní kóje, která poskytuje dostatek místa pro uskladnění sezónního vybavení, a uzamykatelná komora umístěná mimo bytovou jednotku na chodbě, která nabízí další úložné prostory. Ve společných částech domu je pak k dispozici kočárkárna. 

BrnoKomín nabízí na jedné straně dostupnost do centra do 20 minut městskou dopravou, na straně druhé pak půl hodinu chůze na rozhlednu Holedná a dál do lesa, nebo cca 5 minut MHD na přehradu. V této městské části najdeme maximální občanskou vybavenost školka, škola, umělecká škola, zdravotní středisko, obchody a další.

Svou polohou a vybavením je tento byt ideální pro ty, kteří hledají luxusní bydlení s veškerým komfortem v klidné lokalitě. 

Byt je volný, ihned k nastěhování. V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat.

INFORMACE O BYTĚ

3D prohlídka

Fotogalerie

Půdorys

Máte nějaké otázky?

Spojte se mnou

Kdy
Jsem Vám k dispozici každý všední den po telefonické domluvě.

Kde
Bráfova 3070/9a,
616 00 Brno-Žabovřesky

Mám zájem o

Máte další otázky? Chcete si domluvit na osobní prohlídku?

Real Estate (#2)